Agenda Nieuws

K&Aandewandel

Op donderdagmiddag 22 April organiseert de K&A hét nieuwe buiten-evenement om onze buitenactiviteiten in te luiden. Hoe kan dit beter dan met een wandeltocht die je meeneemt langs de belangrijke plekken voor feministisch Amsterdam en Nederland? Onder het genot van een Gebrouwen Door Vrouwen biertje, zal je in duo’s langs de plekken lopen waar de echte powervrouwen van Nederland hebben geleefd. Leer het centrum van Amsterdam op een nieuwe manier kennen en doe dit samen met een vriend of vriendin! Deelnemers krijgen van ons de route, een lekkere snack, het biertje en hopelijk een zonnige middag. We beginnen met wandelen vanaf drie uur, maar later beginnen kan natuurlijk ook!

Klik HIER om je kaartje (per tweetal) te kopen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Log In

Create an account
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
You need to Login for joining waitlist.