Agenda Evenementen Nieuws

K&Amstel onveilig maken!

Event Details:

  • Date: - -
  • Venue:
  • Register

K&AmstelOnveiligMaken, What’Suppen op de Amstel, hoe je het noemen wil maakt niet uit. Wat we gaan doen wel! Op donderdag 17 Juni, vanaf 16:00 kunnen jij en je vrienden tegen een kleine prijs van 5 euro meedoen aan dit gezellige K&A Evenement. We vertrekken om 16:00 vanaf de Amsteldijk 132A, waarna we anderhalf uur de tijd hebben om in de zon over de Amstel te suppen. Neem dus uiteraard kleding mee waarmee je in het water kan vallen, mocht je echt onhandig zijn. Vergeet ook je zonnebrand niet! Het belooft een gezellige middag op het water te worden dus koop je tickets snel via deze link 🙂

K&Amstel onveilig maken tickets!

Nog even in het kort: Donderdag 17 Juni, 16:00, vertrek en aankomst bij: Amsteldijk 132A.

Er zijn kluisjes op locatie waar je je spullen in kan achterlaten! Verder hebben we het over 5 euro entreekosten en een flinke bak plezier!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Log In

Create an account
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
You need to Login for joining waitlist.