Evenementen Nieuws

K&Avondje Bowlen!

Event Details:

  • Date: - -
  • Venue:
  • Register

Lieve leden,

Ook in tijden van lockdown is er nog genoeg te doen bij Pega! Dinsdag 30 november is het tijd voor ieders favoriete balsport: een avondje bowlen bij Knijn (Scheldeplein 3). Kom je (gebrek aan) bowlingtalent laten zien, of kom voor de gezelligheid, maar wees er in ieder geval bij, want dit wil je natuurlijk niet missen.

De kaartjes kosten €6, hiervoor krijg je anderhalf uur om je kunsten te tonen. Kom op tijd (18:30), want de reservatie voor de banen staat vast en om 8 uur moet alles helaas nog altijd dicht. Vergeet overigens je QR-code niet!

Tot snel!

De K&A

K&Avondje bowlen kaartje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Log In

Create an account
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
You need to Login for joining waitlist.