Evenementen Nieuws

Muziekquiz ft. Jens!

Event Details:

  • Date: - -
  • Venue:
  • Register

Donderdag 20 januari is het tijd voor Jens’ welbekende muziekquiz! Vorig jaar was dit evenement een grandioos succes dus we zijn heel blij dat Jens dat dit jaar weer gaat doen ✨. Jens heeft een spectaculaire muziekquiz voorbereid die hij samen met Zeb zal hosten. Er zijn prijzen te winnen die je niet wil mislopen! Dus bedenk alvast een teamnaam en schrijf je alvast in! Het evenement zal online plaatsvinden, inschrijven is natuurlijk gratis en kan in groepjes van maximaal 3 personen.

Liefs van de FeCo

Inschrijven kan HIER

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Log In

Create an account
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
You need to Login for joining waitlist.