Evenementen Nieuws

Hotdocs [koop hier je kaartje]

Event Details:

  • Date: - -
  • Venue:
  • Register

Het is weer zo ver, 23 mei organiseert de Educo de Hotdocs. Het evenement waar wij gezellig samen onder genot van hotdogs een documentaire gaan kijken. Dit keer gaan we de documentaire 13th kijken: In deze diepzinnige documentaire analyseren wetenschappers, activisten en politici de criminalisering van Afro-Amerikanen en de bomvolle Amerikaanse gevangenissen. We zijn nog in afwachting van een gastspreker, maar ook zonder een spreker zal het een interessante en gezellige avond worden. Je kan via een website een ticket kopen voor 2,-.

Als je bepaalde dieetwensen of allergieën hebt laat het dan weten in dit formulier.

Zien we jou 23 mei om half 7 in de common room? Wij hebben er zin in!

Kaartje Hotdocs 23 mei

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Log In

Create an account
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
You need to Login for joining waitlist.