Menu

Zoek
Sluit dit zoekvak.

Trainee Zorg & Welzijn

Bedrijfs informatie

High Select bestaat nu 20 jaar en daar zijn we trots op! Wij richten ons op de Ontwikkeling van jong academisch talent binnen de sector Zorg en Welzijn. Enerzijds selecteren en begeleiden wij jonge, academisch opgeleide passievolle starters met Lef. Anderzijds bieden wij Zorg- en Welzijnsorganisaties de mogelijkheid om deze Trainees in te zetten binnen hun organisatie. We hebben een inmiddels in de praktijk bewezen opleidings- en begeleidingsconcept van kwaliteit ontwikkeld.

Ontdek waar jij je talenten in kan zetten!

Start je eerste project als Projectleider bij het Rode Kruis Ziekenhuis Beverwijk, waar je je bezig gaat houden met ‘anders werken’, Waardegedreven Zorg en gepast gebruik. Tijdens je tweede project ben je als Projectleider Experticecentrum bij Atlant zorggroep verantwoordelijk om het expertisecentrum Korsakov, Huntington en Chronisch Psychiatrische Verpleeghuiszorg op te zetten. Daarna een derde project binnen de Gemeente Renswoude waar je als Beleidsondersteuner op het sociaal domein bezig bent met het schrijven van verschillende collegevoorstellen en de Gemeente adviseert rondom jeugd en WMO. En je laatste project? Bestuurssecretaris bij Zorggroep Zaanstreek.


Ben je benieuwd naar andere projecten? Neem vooral eens een kijkje bij onze High Select-ers om te zien waar zij zoal opdrachten uitvoeren.

Wat bieden wij?

Wat bied jij?

Ook bieden wij bijbanen aan in de publieke sector, waarbij jij als klantcontact medewerker aan de slag kan.

Wil je meer weten over deze zorg vacature of over een bijbaan als klantcontactmedewerker in de publieke sector? Solliciteer dan direct op: https://www.aethon.nl/svpegasus/

Enthousiast geworden?

Neem contact met ons op! Klik hier om (online) kennis te maken.

 www.werkenbijhighselect.nl

Scroll naar boven